Geoblog.pl    gilberta    Podróże    Podróż życia    To juz jest koniec

To juz jest koniec

Peru
Peru, Lima

Zostalo mi jakies 12 godzin do odlotu samolotu, ktory zabierze mnie do tej drugiej Ameryki. Musze przyznac, ze nawet polubilam Lime. Troche jeszcze jej poznalam wczoraj, a dzis juz tylko ostatnie zakupy i pakowanie. Uciekam zatem. Papapa!

Woyek vel Kanion
Woyek vel Kanion - 2008-11-10 19:13
a dzisiaj chcialem do ciebie dzownic ;)
penwie wielu też tak ma, ale to ja czuje sie Ojcem Chrzestnym tej wyprawy ;) hihi
buziaki
W

Wiolka
Wiolka - 2008-11-10 19:57
Nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci przyjemnej podróży. Pewnie żal Ci się rozstawać, z tym jakże innym, fascynującym Światem, jakim jest Ameryka Południowa, ale u nas w cale nie jest tak źle :) odpocznij sobie u p. Danusi, bo pewnie droga do domu będzie trochę męcząca. Pozdrawiam

wiernykibic
wiernykibic - 2008-11-10 20:19
Jutro też bedzie dzień! Nowe wyzwania, nowe przygody! Swiat jest ogromny. Szcęśliwej i spokojnej podróży do SF i pociesz się jeszcze Ameryką.

Kasik
Kasik - 2008-11-11 17:40
Cześć Aniu, wczoraj udało mi się po dłuższej przerwie w czytaniu Twoich dzienników usiąść przed kompem. (z powodu oczywiście zajmowania się małym Jackiem :)
widzę, że mam jeszcze dużo zaległości w czytaniu - ale jestem bardzo ciekawa jak sobie radziłaś. Przesyłam buziaki ode mnie i maluszka - wracaj do nas szybciutko :)

Marcin O.
Marcin O. - 2008-11-13 07:35
"bogatsza o bogactwa..." do zobaczenia w Polsce :))

gilberta
Ania T